Публічна інформація

Урядовий контактний центр

160x78

Витяг з протоколу №4 засідання Педагогічної ради ЛК ДУТ від 25 січня 2017 року

Положення про організацію конкурсу при переведенні студентів з платної на державну форми навчання

Інформація для громадян

Пенсійний фонд України

 надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на пенсійні права.

Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

  • отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян)
  • отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів)
  • формування запитів на попередню підготовку документів
  • можливість подачі скарг
  • запис на прийом до фахівців Фонду

Для того, щоб самостійно ознайомитися з особливостями функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України можна звернутися на його сторінку в мережі Інтернет http://portal.pfu.gov.ua

 

Інформація для фізичних осіб-підприємців

щодо подання звітності за 2017 рік

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області повідомляє про те, що при поданні звітності «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» (далі – Додаток 5) за 2017 рік виявлено помилки.

Згідно Протоколу електронної взаємодії щодо надання відомостей зі звітності страхувальників Державною фіскальною службою Пенсійному фонду України, відомості зі звітності страхувальника вносяться до Реєстру застрахованих осіб, якщо повідомлення про результат обробки не містить кодів помилок.

З метою забезпечення внесення достовірних даних до Реєстру застрахованих осіб необхідно виправити помилки в Додатках5 та подати повторно звітність до органів Державної фіскальної служби України.