Міжнародні зв’язки

У рамках проектів Євросоюзу, коледж впродовж довгого часу співпрацює із навчальними закладами Польщі – Krakoskim Zespól Szkól Lącznosci m. Krakow, Republica Polska, Професійне училище № 1 в м. Дебіца Zespolem Szkol Zawodowych Nr1 w Debicy m. Debica, Republica Polska; Чехії – Secondary telecommunications school and Secondary vocation telecommucations school.

Найбільш плідною є співпраця із Краківською колегією шкіл зв’язку. Постійний обмін студентами та викладачами, вивчення особливочтей навчання за кордоном дають можливість нашому коледжу запозичувати і впроваджувати в себе їхні організаційні і методичні особливості.

IMG_0001

IMG_0002

IMG_0003

IMG_0001

IMG_0002

IMG_0001

Обмін студентами на 2019 рік

Дирекція Краківської Об’єднаної школи зв’язку запросила до себе студентів нашого коледжу.
Навчання, зустрічі, дискусії, екскурсії, спортивні змагання та інші заходи відбуватимуться у рамках угоди про співпрацю між закладами освіти. Усе це є продовженням багаторічної співпраці у сфері освіти та культури. Студенти обох закладів освіти зможуть отримати чудову нагоду зануритися в культурну спадщину іншої країни, ознайомитися з організацією навчального процесу у ній, а також зустріти нових друзів.