Ми живемо у час, коли весь цивилізований світ входить в епоху Четвертої Промислової Революції, яка більш відома як Індустрія 4.0.
Індустрія 4.0 торкається виробничої сторони нашого життя, яка зорієнтована на широке застосування так званих Інтернет речей, де всі побутові прилади, які підключені до Інтернет, будуть працювати на користь людини. За два десятки років половина виробничих процесів буде автоматизована – машини будуть спілкуватись між собою і приймати рішення без участі людини. Низькокваліфікована праця буде поступово нівелюватись, а потреба у кількості і якості ІТ-спеціалістів буде зростати багаторазово.
Наш коледж надає вам такий шанс. Тут ви пройдете весь шлях навчання від азів програмування до програмування сайтів, процесів; програмування мікроконтролерів і розробки Інтернет речей. І лише від вашої наполегливості залежить ваш подальший успіх.
Наш коледж є структурним підрозділом Державного університету телекомунікацій, який очолює видатний український діяч і педагог, доктор технічних наук, професор, генерал-полковник Толубко Володимир Борисович .
За свою історію коледж підготував десятки тисяч фахівців і завжди входив у число провідних навчальних закладів відповідного профілю. Його випускниками були видатні державні діячі, котрі очолювали Міністерство юстиції України, Верховний Суд України – Онопенко В. В., Міністерство зв’язку України – Проживальський О. П., державний комітет зв’язку України – Кравець І. В. та багато інших.
Що сьогодні являє собою Львівський коледж Державного університету телекомунікацій?
У першу чергу це:
1. Досвідчений колектив професіоналів, основу якого складають 16 кандидатів та докторів наук, що працюють на постійній основі.
2. Два навчальні центри – Інформаційний та Телекомунікаційний з незалежним оптоволоконним доступом до Інтернет з швидкістю 100 Мбіт/с.
Інформаційний центр – це вісім комп’ютерних лабораторій з інтерактивним обладнанням.
Телекомунікаційний центр – комплекс лабораторій із сучасними цифровими системами комутації та передавання даних: цифровими станціями ЄС 11, Євроквант, Panasonic; апаратурою ущільнення каналів з технологією STM, що підтримує передавання інформації по оптоволоконному каналу зв’язку; мережевим обладнанням для встановлення ІР-телефонії, Wi-Fi зв’язку та ін.
3. Наскрізна комп’ютерна підготовка студентів, яка в межах навчальних практикумів дає можливість вивчити мови програмування Pascal, C++, Java, HTML та бази даних типу MySOL.
4. Співпраця із Львівським ІТ Кластером, що дає можливість нашим студентам проходити практику в ІТ-компаніях міста.
5. Співпраця із закладами освіти Євросоюзу, метою якої є обмін досвідом стажування студентів.
6. Гуртки технічної творчості комп’ютерного спрямування, де студенти вдосконалюють свої вміння із розробки програмних засобів та робототехніки.
7. Можливість продовжувати навчання наших випускників у Державному університеті телекомунікацій та НУ «Львівська політехніка».

З повагою,
директор, кандидат педагогічних наук,
Дещинський Ю.Л.